Mikulášská nadílka, která potěší malé i velké

Kdo byl celý rok hodný a pravidelně čajoval, nemusí se čerta, brambor ani uhlí bát. Mikulášská nadílka plná vůně ovoce a bylinek je skvělou volbou, jak něčím zdravým doplnit nebo úplně nahradit hromady sladkostí a bonbónů.
Mikulášská nadílkaPřipravili jsme pro vás několik osvědčených tipů, které prošly nejpřísnější kontrolou nejmlsnějších dětských jazýčků. Nezapomeňte s nadílkou ani na své blízké, které malý dáreček určitě také potěší. Vybrat ten správný může být někdy pěkný oříšek. Někteří dospělí umí být vybíravější než děti. Na druhou stranu dokážou ocenit kvalitu.

Jahoda a malina pro ty největší mlsouny
Šálek dobrého ovocného čaje přijde vhod vždy, když máte chuť na něco sladkého. Čaj Jahoda a malina je v této chvíli ideální volbou.
Neobsahuje žádné umělé přísady, pouze přírodní aroma a ingredience. Děti, ale i dospělí si zamilují jeho přirozenou sladkost, díky které je možné pít čaj úplně bez cukru.
Mistral Jahoda a malinaVitamínů není nikdy dost
V nadílce by určitě neměl chybět ani vitamínový čaj od AGROKARPAT. Veškeré bylinky a ovoce v čajových směsích jsou BIO a pěstují se v ekologicky nezatíženém prostředí oblasti Pienin a Magury pod Vysokými Tatrami. Všechny čaje jsou čisté, bez umělých chutí, barev a aromat. To samozřejmě platí i pro Dětský čaj vitamínový, který skvěle podporuje obranyschopnost organismu a stimuluje činnost imunitního systému.

Pochutnání s Rakytníčkem
Bylinná směs s plody rakytníku chutná malým i velkým. Rakytník, kterému se přezdívá sibiřský zázrak nebo oranžový poklad, spolu s šípky a meduňkou podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a normální trávení.
Elixír RakytníčekVýběr čajů s něčím tvrdším na zahřátí
Dárková kazeta s výběrem těch nejlepší čajů Santée s pravou valašskou slivovicí potěší křehké dámy, ale i pořádné chlapy. Vše je zabaleno pěkně pohromadě v designové krabičce ve tvaru konvičky.
Santée dárková kazeta ve tvaru konvičkyTo pravé zimní potěšení
Santée dárková kazeta zimních čajů obsahuje 3 originální čajové kombinace Zimní punč, Hřejivé ovoce a Lahodný rooibos. Lahodná chuť jde ruku v ruce s omamnou vůní bylinek a ovoce, která krásně doplní atmosféru nejen vánočních svátků a dlouhých zimních večerů.
Santée dárková kazeta zimních čajůV žádném mikulášském balíčku nesmí chybět ani mandarinky
Mandarinky! Nesmí chybět v žádné nadílce. Naše mandarinky nejsou jen tak leda jaké. Doplňuje je divoce rostoucí opuncie. Dohromady tvoří skvělou kombinaci, kterou si zamilujete.Santée Mandarinka s opuncií
Mikuláš je jeden z nekrásnějších svátků v roce. V tento den vůbec nevadí, když najdete v nadílce brambory nebo uhlí. Důležité je, abyste strávili Mikuláše s těmi, které máte nejraději.